• Qendra produkt
  Qendra produkt
 • Profili i kompanisë
  Profili i kompanisë
 • Company Tour
  Company Tour
 • Qendra Video
  Qendra Video
 • Mostra Trego
  Mostra Trego
 • News Center
  News Center
 • CO2 Laser Cutting Machine

  CO2 Laser Cutting Machine

  Kryesisht përdoret për dru, letër, lëkurë, akrilik, plastike, gome, bambu dhe materiale të tjera jo-metalike.
 • Lartë-fuqi Fiber Laser Cutting Machine

  Lartë-fuqi Fiber Laser Cutting Machine

  saktësi të lartë, përgjigje të shpejtë, operacion të qëndrueshme, struktura është e sigurt dhe të besueshëm, me pak dështimet dhe efikasitet të lartë.
 • Mid-fuqi Fiber Laser Cutting Machine

  Mid-fuqi Fiber Laser Cutting Machine

  materialeve metalike scuh si çelik inox, çeliku të karbonit, aliazh alumini, aliazh titani, bronzi, bakri të kuqe etj
 • Laser Machine Markinging

  Laser Machine Markinging

  fuqia e qëndrueshme lazer, me shpejtësi të lartë duke shënuar, rezultat i mirë duke shënuar, efficieny, të përshtatshme për prodhimin në masë.
 • Laser gdhendje Machine

  Laser gdhendje Machine

  Kryesisht të përshtatshme për përpunim gjobë individuale të tilla si kartat e biznesit, dhurata, kartolina urimi, etj
 • Laser Welding Machine

  Laser Welding Machine

  Të aplikueshme në materialet: çelik inox, çeliku të karbonit, fletë galvanizuar, bronzi, pjatë aliazh alumini dhe metale të tjera

Çfarë bëjmë ne

GD'S Yueming GROUP LASER HAN CO., LTD,

një degë e Co Teknologjia Laser Shenzhen Han të, Ltd

(Kodin e aksioneve: 002.008), është një ndërmarrje e hi-tech e cila prodhon makina lazer dhe përqëndrohet në hulumtim dhe zhvillim plus shitjen e produkteve të lazer industriale. E vendosur në Songshan Liqenit Hi-tech Zona Industriale Zhvillim, i rrethuar nga ndërmarrjet e hi-tech të Top 500, Yueming Laser Han ka zhvilluar në mënyrë të qëndrueshme dhe përfitime nga të ndryshme IT dhe burimeve Hi-tech të njeriut në Guangzhou, Shenzhen, Hong Kong, si dhe avancimi Dongguan në prodhim,

Industria Aplikimi

 • Packaging & Printing

  Packaging & Printing

 • Advertising & Gifts

  Advertising & Gifts

 • ndriçim

  ndriçim

 • Shoe & Bag

  Shoe & Bag

 • Metal & Plastic

  Metal & Plastic

 • Textile & Garment

  Textile & Garment

 • Automation Equipment

  Automation Equipment

 • Elektronike & Applicance

  Elektronike & Applicance

Lajme

FAQ

 • rreth shërbimit

  A kemi ofrojë konsumatorit me testimin e materialit për të lira?

  Ne mund të sigurojë klientit me testimin e lirë të materialit ose produktin e tyre. inxhinier ynë do të testojë rezultatin më të mirë të prerjes, gdhendje apo të shënuar. Parametrat e testimit, fotografi të hollësishme, raport testimi dhe video mund të dërgohen për referencë konsumatorit.
 • Ekspozita Informacion

  123 Canton Fair Faza | Guangzhou 2018

  Udhëheqësit Daliang Shunde biznesit erdhi për të vizituar, të hetojë dhe të shkëmbejnë me ne në selinë tonë Dongguan. Zëvendës Drejtor i Përgjithshëm i Yueming Laser Group Zhuofei Han mori ngrohtësisht të ftuarit dhe të pasur në thellësi bisedë.
 • Teknologjia e informacionit

  LED makinë shenjë lazer prerja --- Sekreti i një dyqan të famshëm

  Udhëheqësit Daliang Shunde biznesit erdhi për të vizituar, të hetojë dhe të shkëmbejnë me ne në selinë tonë Dongguan. Zëvendës Drejtor i Përgjithshëm i Yueming Laser Group Zhuofei Han mori ngrohtësisht të ftuarit dhe të pasur në thellësi bisedë.

Pse Zgjidhni Yueming Laser Group Han

 • Fortë R & D STRENGTH

  156 patentat 80 grupe kryesore produktit Sinkronizoni teknologji të avancuara ndërkombëtare
 • Të rreptë të cilësisë SISTEMI I MENAXHIMIT

  Kontrolli i cilësisë në të gjithë prodhimin e menaxhimit shkencor detaje të përpunimit të plotë
 • i qepur

  Importuar Precision Pajisje të përpunimit të prodhimit Përshtatur pajisje më praktike industriale lazer
 • SHËRBIMI QUICK

  200 Shërbimi prizë në mbarë botën 100 automjete shërbimi ndaj klientit 24-orë shërbim i kujdesshëm